Darba vakances

Mēs turpinam augt, un savai komandai meklējam jaunus kolēģus. Atradi kādu vakanci, kas atbilst Tev? Uzraksti mums uz vakances@prompt.lv, labprāt aprunāsimies.

Mēs piedāvājam darbu draudzīgā kolektīvā (cilvēcīgās attiecības mums ir svarīgākās), konkurētspējīgu atalgojumu un prēmijas (kā nu bez tām), veselības apdrošināšanu (ja nu kas notiek).

Svarīga piezīme: mūsu uzņēmums strādā "zaļajā režīmā", tas nozīmē, ka mēs arī no tevis sagaidām pabeigtu Covid-19 vakcināciju.

Servisa speciālists

Ja tev ir zināšanas par datortehniku, perifērijas iekārtām un to uzbūvi (ideālā gadījumā tu esi labojis svītrkodu printeri, izjaucis un veiksmīgi atkal salicis datu termināli). Zini rīkoties ar lodāmuru, proti lasīt tehnisko dokumentāciju angļu valodā.

Ja tev ir B kategorijas autovadītāja apliecība.

Risinājumu speciālists

Ja tev ir zināšanas par IT kopumā, ir pieredze un zināšanas par HP un HPE produkciju.

Ja zini, kas ir portatīvie datu termināli un kā darbojas uzlīmju printeri.

Tev ir vēlme mācīties un apgūt Zebra Technologies risinājumus un tehniskās fineses. 

Ja tev ir B kategorijas autovadītāja apliecība.

Valsts un pašvaldību publisko iepirkumu projektu vadītājs

Ja tev ir pieredze veidot pozitīvas ilgtermiņa attiecības ar korporatīviem klientiem, ideāli - no valsts un pašvaldību sektora.

Ja spēsi veikt ikdienas iepirkumu paziņojumu izvērtēšanu un koordinēt projektu ieviešanu, sazināties ar klientiem, sagatavot līgumus un citu dokumentāciju.

Ja tev noteikti ir līdzšinēja pieredze ar darbu EIS un publiskā sektora iepirkumiem.

Ja tev ir B kategorijas autovadītāja apliecība.


Uz augšu