Darba vakances

Mēs turpinam augt, un savai komandai meklējam jaunus kolēģus. Atradi kādu vakanci, kas atbilst Tev? Uzraksti mums uz vakances@prompt.lv, labprāt aprunāsimies.

Mēs piedāvājam darbu draudzīgā kolektīvā (cilvēcīgās attiecības mums ir svarīgākās), konkurētspējīgu atalgojumu un prēmijas (kā nu bez tām), veselības apdrošināšanu (ja nu kas notiek).

Svarīga piezīme: mūsu uzņēmums strādā "zaļajā režīmā", tas nozīmē, ka mēs arī no tevis sagaidām pabeigtu Covid-19 vakcināciju.

Servisa speciālists

Ja tev ir zināšanas par datortehniku, perifērijas iekārtām un to uzbūvi (ideālā gadījumā tu esi labojis svītrkodu printeri, izjaucis un veiksmīgi atkal salicis datu termināli). Zini rīkoties ar lodāmuru, proti lasīt tehnisko dokumentāciju angļu valodā.

Ja tev ir B kategorijas autovadītāja apliecība.

Tehniskais speciālists

Ja tev ir zināšanas par datortehniku, ir pieredze Windows operētājsistēmu un tās programmatūras apkalpošanā (Linux uzskatīsim par plusu).

Ja zini, kā strādā vadu un bezvadu tīkls, kādas ir tā galvenās komponentes (zināšanas komutatoru un maršrutētāju administrēšanā būs pluss). 

Ja tev ir B kategorijas autovadītāja apliecība.

Klientu apkalpošanas speciālists/-e

Ja tu proti uzklausīt cilvēkus un ir pacietība izskaidrot viņiem piedāvāto risinājumu, tev ir pieredze piedāvājumu sagatavošanā.

Ideālais kandidāts/-e ir ar pieredzi svītru kodu tehnikas risinājumos un pārliecinošs datoru tehnoloģiju vispārējos jautājumos.

Noteikti būs vajadzīgas arī krievu valodas zināšanas, bet arī angļu noderēs.

Valsts un pašvaldību publisko iepirkumu projektu vadītājs

Ja tev ir pieredze veidot pozitīvas ilgtermiņa attiecības ar korporatīviem klientiem, ideāli - no valsts un pašvaldību sektora.

Ja spēsi veikt ikdienas iepirkumu paziņojumu izvērtēšanu un koordinēt projektu ieviešanu, sazināties ar klientiem, sagatavot līgumus un citu dokumentāciju.

Ja tev noteikti ir līdzšinēja pieredze ar darbu EIS un publiskā sektora iepirkumiem.

Ja tev ir B kategorijas autovadītāja apliecība.

Prečzinis

Ja tev ir latviešu un krievu valodas zināšanas un B kategorijas autovadītāja apliecība.

Ja uzņemies veikt ikdienas preču izkraušanas, iekraušanas un novietošanu noliktavā, kā arī pārbaudīt ienākošo un izejošo sūtījumu atbilstību pavaddokumentiem.

Ja esi gatavs veikt pasūtījumu komplektēšanu un pārbaudi, izsniegt klientiem un organizēt piegādes.

Papildus tavos pienākumos ietilps veikt noliktavas uzskaiti un inventarizāciju.

Datorprasmes arī būs noteikti vajadzīgas.


Uz augšu