Datalogic Joya Touch A6 HC - portatīvais datu terminālis veselības aprūpes iestādēm

Jaunā Joya™ Touch A6 HEALTHCARE (HC) ir universāls veselības aprūpes iestādēm domāts datu terminālis.

Joya Touch A6 HC iekārta ir aprīkota ar jaudīgu Qualcomm Snapdragon procesoru un tai ir uzstādīta Android™ 6.0 Marshmallow operētājsistēma, kas ir viegli atjaunināma uz Android 7.1.
Datu terminālis ir pieejams divos variantos: kā ērts rokas plaukstators līdzīgs viedtālrunim, un ar versija ar pistoles rokturi. Pistoles rokturis pie vajadzības ir viegli noņemams.

Joya Touch A6 HC ir pieejams industrijā pirmais bezvadu lādētājs (atbilstība Qi standartam), kas atvieglo ikdienas iekārtas kontaktu un dokstaciju apkopes. Šī tehnoloģija samazina uzturēšanas izmaksas un pagarina iekārtas dzīves ciklu. 

Joya Touch A6 HC ir nepieciešamas tikai 2 stundas, lai pilnībā uzlādētu bateriju un ‘Boost Recharge’ funkcija nodrošina ātru atkārtotu uzlādi dienas laikā. Lietotājam ir izvēlei pieejami seši uzlādes profili.

Šis terminālis ir arī tālrunis. Izmantojot VoIP tehnoloģiju, Joya A6 ir spējīgs funkcionēt kā tālrunis caur bezvadu tīklu.

Galvenās īpašības

  • Bezvadu uzlādes dokstacija: Joya Touch A6 pirmā piedāvā bezvadu uzlādes tehnoloģiju medicīnas nozares datu termināļiem.
  • Joya Touch A6 ir aprīkota ar Google jaudīgo operētājsistēmu Android 6.0 Marshmallow un būs atjaunināma uz Android 7.1.
  • Joya Touch A6 HC iekārta un dokstacija tiek ražota no ķīmisku vielu atgrūdošas plastmasas.
  • Jaudīgs Qualcomm Snapdragon procesors ar 1.0 Ghz darba frekvenci..
  • Voice Over Internet Protocol (VoIP): izmantojot CSip protocolu, medmāsas, ārsti vai laboratoriju darbinieki var bezvadu tīklā izmantot šo datu termināli kā telefonu.
  • Joya Touch A6 iekārtā ir iebūvēts Datalogic 1D un 2D svītrukodu skaneris, kā arī ‘GreenSpot’ tehnoloģija ļaus vieglāk nolasīt svītru kodus.


Uz augšu