Datalogic Skorpio X4 - jaunākās paaudzes datu terminālis noliktavām

Datalogic ir prezentējis savu jaunāko datu terminal Skorpio X4: nopietns attīstības solis uz priekšu Skorpio produktu līnijā. Paredzēts lietošanai Noliktavās, bet noteikti atradīs pielietojumu Ražošanas, Loģistikas un Veselības nozarēs.

Skorpio X4 ir uzlabota arhitektūra, kas nodrošina lielāku ātrdarbību uz Windows Embedded Compact (WEC7) bāzes, kā arī ar vieglu realizējamu migrāciju uz Android operētājsistēmu.

Aprīkots ar lielāko ekrānu (3.2 collas) savā klasē, Skorpio X4 ļauj lietotājiem strādāt daudz komfortablāk. Neatkarīgi no jūsu izvēlētās operētājsistēmas - Windows vai Android - šīs iekārtas var nodrošināt ērtu un intuitīvu lietotāja saskarni, svītrkodu skenēšanu, un to visu trieciendrošā apvalkā.

Galvenās priekšrocības

  • Operētājsistēmas izvēle - Windows embedded vai Android™: Skorpio X4 ir aprīkots ar augstas veiktspējas daudzkodolu 1GHz procesoru, kas nodrošina plūdenu Windows Embedded Compact (WEC7) darbību, kā arī ir nodrošināts ar vieglu migrāciju uz Android. Jūsu aplikācijām nekad nepietrūks atmiņas ar 1GB operatīvo atmiņu un 8 GB zibatmiņu 
  • Ērta lietotāja saskarne: aprīkots ar 3.2 collu ekrānu 
  • Ergonomija un uzticamība: šis datu terminālis ir īpaši piemērots tirdzniecības noliktavām.
  • Savietojams ar esošajiem Skorpio X3 aksesuāriem.

Lietošanas sfēras

  • Tirdzniecība: preču pieņemšana un nosūtīšana, komplektēšana un inventarizācijas
  • Veikals: Queue-Busting, Assisted Selling

Tehnisko specifikāciju un pieejamos aksesuārus meklējat mūsu katalogā!

Plānojiet savu iepirkumu un veidojiet speciālo cenu pieprasījumus.

Nepieciešama konsultācija? Sazinieties ar mūsu speciālistiem.


Uz augšu