Zebra izejmateriālu gids

Kopumā tiek ražotas 3 veidu lentas, katra no tām ir paredzēta saviem lietošanas apstākļiem:

  • Vaska (wax) lentas – drukāšanai uz papīra uzlīmēm
  • Vaska/gumijas (wax/resin) lentas – drukāšanai uz papīra vai sintētiskajām uzlīmēm, ar vidēju noturību pret ķimikālijām
  • Gumijas (resin) lentas – drukāšanai uz sintētiskajām uzlīmēm, nodrošina augstāko aizsardzību pret ķimikālijām un karstumu

 

2000 STANDARD WAX

Standarta vaska lenta, domāta drukas ātrumam līdz 30.5mm/sek uz papīra uzlīmēm. Nodrošina minimālu aizsardzību pret skrāpējumiem, izsmērēšanu un ķimikālijām.

2100 ENHANCED WAX

Vaska lenta, drukas ātrumam līdz 30.5mm/sek uz papīra uzlīmēm. Nodrošina aizsardzību pret skrāpējumiem.

6000 PERFORMANCE WAX

Vaska lenta, drukas ātrumam līdz 30.5mm/sek uz papīra uzlīmēm. Nodrošina aizsardzību pret skrāpējumiem.

5319 PERFORMANCE WAX

Vaska lenta, drukas ātrumam līdz 20.3 mm/sek uz dažāda papīra uzlīmēm. Nodrošina minimālu aizsardzību pret skrāpējumiem, izsmērēšanu un ķimikālijām. Provides minimal resistance to scratches, smearing and chemicals.  Ir UL/cUL & CSA sertifikācijas.

5555 ENHANCED WAX/RESIN

Vaska/gumijas lenta, domāta drukas ātrumam līdz 15.2 mm/sek uz papīra un matēta materiāla sintētiskajām uzlīmēm. Nodrošina labu aizsardzību pret skrāpējumiem, izsmērējumiem un vieglām ķimikālijām.

3200 PERFORMANCE WAX/RESIN

Vaska/gumijas lenta, domāta papīra un matētām sintētisko materiālu uzlīmēm. Nodrošina labu aizsardzību pret skrāpējumiem, izsmērējumiem un vidējām ķimikālijām. Ir UL/cUL & CSA sertifikācijas.

6100 PERFORMANCE WAX/RESIN

Vaska/gumijas lenta drukāšanai uz papīra un matētām sintētisko materiālu uzlīmēm. Laba aizsardzība pret skrāpējumiem, izsmērējumiem un Formulated to provide good resistance to scratches, smears and lielāko daļu vidējo ķimikāliju. Ir UL/cUL & CSA sertifikācijas.

5095 PERFORMANCE RESIN

Gumijas lenta drukāšanai uz glancēta papīra vai sintētiska materiāla uzlīmēm. Nodrošina lielisku aizsardzību pret skrāpējumiem, izsmērējumiem un aktīvām ķimikālijām. Der āra apstākļiem un ekstrēmām temperatūrām. Ir UL/cUL & CSA sertifikācijas.

6200 PERFORMANCE RESIN

Gumijas lenta glancēta papīra un sintētisko materiālu uzlīmēm. Lieliska aizsardzība pret skrāpējumiem, izsmērējumiem un aktīvām ķimikālijām. Der āra apstākļiem un ekstrēmām temperatūrām. Ir UL/cUL & CSA sertifikācijas.

5100 PREMIUM RESIN

Gumijas lenta glancēta materiāla sintētiskām uzlīmēm. Nodrošina lielisku aizsardzību pret skrāpējumiem, izsmērējumiem un aktīvām ķimikālijām. Der āra apstākļiem un ekstrēmām temperatūrām. Ir UL/cUL & CSA sertifikācijas.

IMAGE LOCK RESIN

Gumijas lenta drukāšanai bez nepieciešamības laminēt, lietošanai uz Z-Xtreme 5000T and 8000T Image Lock uzlīmēm. Izcila aizsardzība pret skrāpējumiem, izsmērējumiem un aktīvām ķimikālijām. Der āra apstākļiem un ekstrēmām temperatūrām.

 


Uz augšu