Zebra MC3300 sērijai tagad ir pieejamas modifikācijas ar RFID lasītāju

MC3330R

Aprīkots ar vidēja rādiusa antenu, tas ir ideāli piemērots lielapjoma skanēšanai tirdzniecības un veselības aprūpes sektoros. Iekārta izmanto Zebra augstas veikstpējas ASIC radio tehnoloģiju, kas ļauj MC3330R modelim nolasīt līdz pat 900 radio birkas sekundē līdz 6 metru attālumam. Ar Geigera lokācijas metodi, nolasītās preces ir iespējams arī viegli atrast. 

Kā svītrkodu skaneris MC3330R izmanto Zebra jaunāko 2D lasītāju, kas ļauj nolasīt informāciju no uzlīmēm, kuru informācija ir sabojāta, netīra, noskrāpēta vai vāji izdrukāta.

MC3390R

Aprīkots ar liela rādiusa Yagi antenu un izvēli par vidēja vai liela attāluma skaneri, MC3390R ir ideāli piemērots daļēji industriāliem risinājumiem tirdzniecības, noliktavu un ražošanas vidēs.

Tāpat kā MC3330R, arī MC3390R rīcībā ir augstas veikstpējas ASIC radio tehnoloģija, kas ļauj nolasīt līdz 900 radio birkām sekundē līdz pat 18.2 metru attālumam. Modifikācijas ar liela attāluma skeneri var nolasīt svītrkodus līdz pat 21.4 metru attālumam!

Programmu izstrāde

Šīs modifikācijas ir uzbūvētas uz tās pašas Android versijas, kā visa MC3300 sērija. Programmu izstrāde ir atvieglota ar Zebra SDK, un ir arī pieejamas Xamarin izstrādātju bibliotēkas.


Uz augšu