Zebra VC80x - ieviesiet Android iespējas noliktavas automašīnās

Sakarā ar to, ka Microsoft ar 2020. gadu pārtrauc Windows CE un Windows Embedded Handheld operētājsistēmu atbalstu, ir skaidrs, ka ir pēdējais laiks sākt plānot pāreju uz Android. Ar VC80x jūs varat migrēt bez problēmām visas noliktavu transportlīdzekļu tagadējās aplikācijas - bez atkārtotām apmācībām, rekonfigurācijas, vai izstrādes. Uzstādot Android uz noliktavu automašīnu datoriem, jūs iegūstat jau sevi pierādījušu operētājsistēmu, garantētus drošības atjauninājumus, kā arī vienotu operētājistēmas platformu ar visām Zebra Android iekārtām. VC80x ir dators īpaši izturīgā apvalkā ar noturību pret zemu āra temperatūru, kā arī klāsts ar aksesuāriem, kas paātrinās  un atvieglos ikdienas darbu.
Izmantojiet esošās aplikācijas - izmaiņas nav nepieciešamas
Migrācija uz Android tagad ir viegāka par vieglu. Zebra VC80x padara to skaidru un vienkāršu. Ivanti Velocity ir preinstalēts un licencēts uz katras iekārtas, kas ļauj izmantot esošās termināla emulācijas (TE) ekrānformas vai HTML5 aplikācijas uzreiz un bez izmaiņām. Nav nepieciešams atkārtoti apmācīt darbiniekus.
Gatavs darbam saldētavās
VC80x ir vienīgais Android automašīnu dators, kas ir spējīgs strādāt aukstās un kondensētās telpās. Iekārtai ir ekrāna, konektoru, pamatplates un baterijas sildītāji, papildus arī temperatūras sensori, kas automātiski regulē šo sildītāju darbu.
Operētājsistēmas drošība un ilglaicīgs atbalsts
Zebra LifeGuard™ for Android garantē drošības atjauninājumus 10 gadu garumā, kā arī jums ir bezmaksas pieejamas jaunākās OS versijas (nepieciešams aktīvs servisa kontrakts).
Paveic vairāk ar Mobility DNA
Zebra pielāgo Android operētājsistēmu specifiski uzņēmumu vajadzībām ar Mobility DNA utilītprogrammām. Komplektā jūs saņemat vairākas biznesam kritiski nepieciešamas lietotāju programmas, robustas administrēšanas iespējas un programmatūras izstrādes līdzekļus. Kāds ir rezultāts? Augstas veiktspējas aplikācijas un integrācija ar ierīci, vienkāršoti atjauninājumi un atvieglots IT speciālistu darbs.
Papildus apsildāma, trieciendroša klaviatūra
Ja jums patīk lietot klaviatūru, nevis skārienjūtīgo ekrānu, jūs varat komplektam pievienot klaviatūras opciju. Tās iebūvētais sildītājs nodrošina darba spējas arī polāros apstākļos.
Nepārspējami Wi-Fi savienojumi
VC80x ir vienīgā ierīce savā klasē, kas atbalsta 802.11ac savienojumus (trīs reizes ātrākus, nekā 802.11n) un 802.11r (ātra piekļuves punktu migrācija). Zebra izstrādātais VC80x bezvadu tīkla draiveris ir optimizēts automašīnu aplikācijām, lai tās saglabātu savienojumu kamēr transportlīdzeklis pārvietojas pa teritoriju.
Īpaši spilgta (1000 NIT) ekrāna opcija
Jūsu izvēlei ir pieejams īpaši spilgts 1000 NIT ekrāns āra darbiem, vai 400 NIT displejs darbam iekštelpās. Neviens cits Android automašīnu terminālis nepiedāvā šādu izvēli.
Audio caur Bluetooth
VC80x ir vienīgā ierīce savā klasē, kas piedāvā platjoslas audio atbalstu balss vadības programmatūrai.
Nepārspējams balss un skaņas atbalsts
VC80x ir izstrādāts balss vadībai visskaļākajās vidēs. Jaudīgs, uz priekšu vērsts, skaļrunis un audio skaļuma regulācijas pogas rada iespēju saklausīt skenera signālus un programmu paziņojumus. Zebra VC80x aksesuāru klāstā ir pieejams papildus skaļruņi un mikrofons.
Uzmontēšana 10 sekundēs
Vieglas montāžas stiprinājums dod iespēju ātri un viegli pārvietot iekārtu no vienas automašīnas uz citu servisa apkopju vai remonta gadījumā.
Remontējams, tieši uz vietas
Sakarā ar to, ka ekrāns, pogas un baterija ir nomaināmas detaļas, remontu varat veikt turpat uz vietas - bez nepieciešamības vest iekārtu uz servisu.
Sapārojiet Bluetooth iekārtas sekunžu laikā
Uz VC80x ir uzlīme ar speciālu svītru kodu, kas ļauj īpaši viegli pievienot papildus Zebra skaneri.

Visas modifikācijas un to pieejamos aksesuārus meklējat mūsu katalogā!

Plānojiet savu iepirkumu un veidojiet speciālo cenu pieprasījumus.

Nepieciešama konsultācija? Sazinieties ar mūsu speciālistiem.


Uz augšu